Касир на АЗК в м. Київ ( вул. Бандери, 29) Мережа автозаправних станцій KLO рада знайомству!
Ми шукаємо надзвичайних людей, які вміють вражати та закохані у свою справу! Хочемо познайомитися ближче, тому декілька слів про нас: мережа автозаправних станцій KLO є лідером серед операторів паливного ринку у галузі розвитку альтернативних джерел енергії.
На сьогодні наша мережа налічує 62 АЗК з власними ресторанами, магазинами, кафе і мийками. KLO активно підтримує суспільні організації по напрямку захисту довкілля, розвитку спорту, волонтерські програми. Якщо ви дійсно хочете отримати нові знання і досвід, які допоможуть вам не тільки в роботі, а і у повсякденному житті, запрошуємо вас стати частиною нашої команди та зайняти посаду касира на АЗК в в м. Київ (вул. Бандери, 29)
Приєднавшись до нас, ви отримаєте: офіційне працевлаштування; стабільну конкурентну зарплатню; територіально зручне місце; графік роботи — доба через три; соціальні гарантії; корпоративні знижки; можливість зростати професійно разом з KLO.
Ми дуже очікуємо, що ви маєте досвід роботи на АЗС та готові: якісно та мобільно обслуговувати покупців у відповідності до стандартів клієнтоорієнтованості компанії ( розраховувати за паливо та товар, придбаний у торговому залі); інформувати клієнтів про актуальні акції компанї, про можливості програми лояльності; по-дружньому відноситися до наших клієнтів; у будь-яку хвилину прийти на допомогу — адже наші колеги це неодноразово доводили! Змінюйте своє життя на краще вже зараз, телефонуйте, надсилайте своє резюме!
Наші контакти — тел: 291-00-69, +38067-320-72-76 Неля